Shopping bag
0  |  € 0,00  

empty

Take a look at the items in our collection

Finger in the nose T-shirts  Long sleeve
Finger in the nose
€19,50 was €39,00
Finger in the nose Trousers
Finger in the nose
€24,50 was €49,00
Converse Shoes  Sneakers
Converse
€18,00 was €45,00
Bellerose Kids Cardigan  Hooded
Bellerose Kids
€34,00 was €85,00
Bellerose Kids T-shirts  Long sleeve
Bellerose Kids
€17,50 was €35,00
French Connection Kids Trousers  Jeans
French Connection Kids
€20,80 was €52,00
Converse Shoes  Sneakers
Converse
€69,95

Het weer is de laatste week niet echt heel lekker meer. Deze twee outfits zijn ideaal voor het weer van nu, de outfits zijn lekker comfortabele, zien er leuk uit en bestaan uit laagjes. Heel fijn als de zon middags toch nog door begint te komen, kun je gewoon iets uittrekken en ziet je outfit er toch nog leuk uit!

Jack draagt een blauw t-shirt met een zwarte print, wat erg leuk is aan dit t-shirt, is dat er een gat onder in de mouw zit om je duim doorheen te steken. Over het t-shirt draagt hij een multi colour geruite blouse. De donkerblauwe katoenen joggingbroek zit erg lekker en geeft je outfit zo een stoere maar nonchalante uitstraling. Deze outfit is van Finger in the nose.
De schoenen zijn van Converse.

Flynn draagt een witte t-shirt met op de voorkant een zwart/blauwe print. Daaroverheen draagt hij een grijs gemêleerd vest met een blauwe letterprint op de voorkant. Deze twee items zijn Bellerose.
De donkere jeans is van French Connection en onmisbaar in de kledingkast. De hoge sneakers zijn van Converse.

 


Empty

SEE MORE: