Shopping bag
0  |  € 0,00  

empty

Take a look at the items in our collection

BZR Dress  Sleeveless
BZR
€109,00
BZR Trousers
BZR
€119,50 was €239,00
Fred de la Bretoniere Shoes  Heels
Fred de la Bretoniere
€84,95 was €169,90
Bruuns Bazaar Top  Long sleeve
Bruuns Bazaar
€67,60 was €169,00
Dagmar Skirts  Skirt
Dagmar
€199,00
Fred de la Bretoniere Shoes  Low Boot
Fred de la Bretoniere
€189,90
Yarn Unit Trousers  Leggings
Yarn Unit
€39,50 was €79,00
Bruuns Bazaar accessories  Scarves
Bruuns Bazaar
€44,50 was €89,00
BZR Jackets  Leather
BZR
€279,00

Leer is een blijvertje aankomend seizoen. Jurkjes, jassen, broeken, rokken, schoenen, riemen, noem het maar op. Ook zijn gedrapeerde en gestrikte items onmisbaar in je kleding kast!

Links zie je de prachtige jurk met zijden biesjes van BZR. Deze heeft goudkleurige kraaltjes op het extra stuk stof welke als een sjerp over de jurk valt. Deze keer draagt ze de jurk wat hoger zodat het ook als top gedragen kan worden. Daaronder de zwarte, lederen tregging met aan de zijkanten stretch katoen. Ook deze is van BZR. De zwarte suède pumps hebben linten om rond de enkels te knopen en zijn van Fred de la Bretoniere. 

Daarnaast een grijze top met tunnelkoord in de halslijn en een zwart lint om te strikken. De mouwen kun je aanrimpelen. Deze top is van Bruuns Bazaar. Het zwarte, wollen rokje van Dagmar heeft een asymmetrische ritssluiting en daaromheen wat plooien. De zwarte riblegging is van Yarn Unit. De zwarte lederen laarzen zijn van Fred en geven deze outfit een stoer tintje. 


Empty

SEE MORE: